Naslov recepta

amajdan  

član od: 6.12.2011

sporočila: 3

tema odprta - 6. dec 2011 22:42 | ogledi: 7.794 | odgovori: 7

Pozdravljeni!

Pred časom sem med recepti opazila pecivo iz skute - lahko se nadomesti tudi z maskarponejem. Podobno naj bi bilo nekemu pecivu iz Avstrije, ki pa se pri nas ne prodaja; pozabila pa sem naslov. Ali mi lahko kdo pomaga? Zdi se mi, da je bil v mesecu oktobru ali novembru objavljen med uspešnimi recepti.

amajdan

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

6. dec 2011 23:27

Ne vem če misliš to, ampak lahko skuto nadomestiš z maskarponejem torej: http://www.kulinarika.net/recepti/8100/sladice/skutino-  enako pri katerem koli cheesecake-u.

 

To pecivo je res njamanjamamamamaaaaaam, cheesecake pa tudi! ;)



_tmickena_

Sporočilo je spremenil(a) _tmickena_ dne 06.dec 2011 23:28

amajdan  

član od: 6.12.2011

sporočila: 3

7. dec 2011 7:43

Ne na žalost to ni ta recept. Bom še malo počakala če bo imel še kdo kakšno idejo, če ne bom pa kakšen nov recept poiskala.

amajdan

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

7. dec 2011 9:14

kaj ko bi recept malo bolj natancno opisala (ali gre za kolac, potico, torto, rezine, piskote, pito,.... je vmes sadje, cokolada, orehi,...), potem bo kdo lahko imel se kaksno idejo - moja je trenutno samo tale - iskalnik je zakon!

http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?Ime

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

amajdan  

član od: 6.12.2011

sporočila: 3

7. dec 2011 9:30

Ja Rozi, tale je ta prav, se mi je malček zdelo, da je v naslovu nekaj v vezi s kinderjem, samo nisem bila sigurna. Hvala za pomoč. Iskanje zaključeno.

amajdan

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

7. dec 2011 20:30

aaaaa ok. super no ;)

_tmickena_

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

7. dec 2011 20:43

amajdan je napisal/a:

Ja Rozi, tale je ta prav, se mi je malček zdelo, da je v naslovu nekaj v vezi s kinderjem, samo nisem bila sigurna. Hvala za pomoč. Iskanje zaključeno.
amajdan

 

No, če se ti je zdelo, bi pa v iskanje vtipkala besedo kinder in bi našla recept(e) s tem naslovom.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti